אודות טכנו-מד

לקוח יקר!

כאיש מקצוע המקפיד על אמינות ואיכות תהליכי הייצור במפעל, בוודאי אתה יודע להעריך את החשיבות של יישום ציוד המדידה והבקרה במתקני הייצור. על מנת להקל עליך בבחירת מכשירי הבקרה ובטיפול הנדרש בציוד המותקן במפעלך, הקמנו עבורך אתר מקצועי המחולק לנושאי הבקרה המרכזיים ומאפשר לך לבחור את הציוד המתאים ביותר מתוך מגוון אפשרויות. 

חברת טכנו-מד מכשור לבקרה תעשייתית בע”מ, נוסדה בשנת 1979, והיא מייצגת בלעדית בישראל למעלה מ-20 ספקים מובילים בעולם בתחום פיקוד ובקרה. החברה מתמחה בשרות ובאספקת מכשירי פיקוד ובקרה עבור התעשייה התהליכית, מתקני ייצור מבוקרים, מעבדות ומכוני מחקר.

טכנו-מד הינה חברה פרטית אשר נוסדה ע”י עדי ירקוני ושמואל שלוס. בשנת 2020 נרכשה החברה ע”י חברת מולכו ציוד חשמל ותעשייה בע”מ. החברה מחויבת ללקוחותיה ושואפת להשביע רצון הלקוחות בכל מגוון פעילותיה. החל משנת 1996, מאושרת החברה על ידי מכון התקנים הישראלי לתקן ISO, ובשנת 2017 שדרגה את מערכת בקרת האיכות של החברה לתקן ISO 9001:2015. יישום התקן בחברה, מבטיח לכל לקוח ומשתמש, בקרה קפדנית על כל תהליכי האספקה והשרות, תוך שמירה על רישום היסטורי של כל פעולות החברה.

נשמח לראותך בין לקוחותינו
מנהל החברה
דור ברוך

טכנו-מד מכשור לבקרה תעשייתית בע"מ